Unnado’da İndirimli Avent Günleri | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
Unnado’da İndirimli Avent Günleri
13 Ekim 2010

Merhabalar,

Anne bebeklere özel indirimli ürünler sunan alışveriş sitesi Unnado‘da Avent günleri başladı. Emzirme ile ilgili ürünleri ve buharlı pişiricileri %50’ye varan indirimlerle almak isteyen anneler acele edin. Kampanya sadece bugün ve yarın geçerli.

Emzirme sorunlarınıza çözüm sunacak Niplette (göğüs çekme kaşığı), kelebek koruyucu, göğüs pedi ve göğüs ucu kremi satışta. Bunlardan başka manuel pompa, buharlı pişirici ve biberon ısıtıcıyı da piyasa fiyatlarından çok daha uyguna alabilirsiniz.

Siteye www.unnado.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Üye olmak için davetiyeye ihtiyaç duyarsanız buradan alabilirsiniz: https://unnado.com/davet/editormuge_6048

Sevgiler,

Muge

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.