Limango Kids’de Avent İndirimi | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
Limango Kids’de Avent İndirimi
12 Nisan 2011

Merhaba Anneler,

Unnado’daki indirimi kaçırdıysanız iyi bir haberim var. Bugün ve yarın Limango Kids’de Avent ürünleri kampanyada. Bazı ürünlerde indirim %50’yi buluyor. Özellikle emzikler çok hesaplı. Biberon ısıtıcı, sterilizatör, biberon başlıkları, Avent harikası Via Kaplar da indirimde.

Davetiyeye ihtiyaç duyarsanız http://kids.limango.com.tr/invite/mdemirozuozturk linkinden bir davetiye alabilirsiniz. Veya editor.muge@gmail.com’a “Limango Davetiye” konulu bir mail atın, size yardımcı olalım.

Sevgiler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.