Paramini’de Avent Kampanyası | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
Paramini’de Avent Kampanyası
13 Eylül 2011

Merhabalar,

Anne bebeklere özel indirimli ürünler sunan alışveriş sitesi Paramini‘de 5 gün sürecek indirimli Avent günleri başladı.

Avent Kampanyası

Pompa, biberon ısıtıcı, sterilizatör, biberon, meme ucu yaraları için kalkan ve silikon uçlar, emzikler, alıştırma bardakları, oda ve banyo termometresi, Avent’in piysaya yeni çıkan mama tabakları, çatal-kaşık-bıçak seti, mama kaşıkları, dişlikler, VIA Kaplar yani Avent dünyasından  ihtiyacınız olan her ürün %35’e varan indirimlerle Paramini’de.

İndirimli ürünlerde bolca emzik göreceksiniz. “Avent emziğin farkı nedir, hangisini seçmeliyim?” derseniz:

  • Avent’in emzikleri sadece silikondan üretiliyor. Çünkü silikon emzikler tatsız, kokusuz ve kauçuk emziklere göre daha uzun ömürlü. Ayrıca sterilizasyona daha uygun bir malzeme.
  • Hijyen için koruyucu kapaklı. Bu sayede her yerde rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz. Ayrı bir taşıma kabına ihtiyaç duymuyorsunuz ve hepsinin güvenlik halkası var.
  • FreeFlow yalancı emziklerinin kalkanında daha fazla hava deliği var. Emzikle cilt arasında daha fazla hava sirkülasyonunu sağladığından, en hassas ciltli bebekler bile rahatlıkla kullanabilir.
  • Gece bebeği uyandırmadan yatakta kolayca bulabileceğiniz bir emzik arıyorsanız “Karanlıkta Parlar” seti tam size göre. Fosforlu olduğundan hemen buluyorsunuz.

Paramini’ye üye olmak isterseniz editor.muge@gmail.com adresine “Paramini Davetiye” konulu bir e-posta gönderin. Ben size yardımcı olurum.

Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.