Ayşe Öner’den Emzirme Sorularına Cevaplar | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
Ayşe Öner’den Emzirme Sorularına Cevaplar
05 Ekim 2012

Merhaba Sevgili Anneler,

Emzirme haftanız kutlu olsun. Avent Anne Okulu’nda anneleri ücretsiz eğitimlerle annelik mesaisine hazırlıyoruz, biliyorsunuz.

1. Philips Avent Anne Okulu’nda Ayşe Öner’i ağırlamıştık. Ayşe Hemşire’nin verdiği her eğitim gibi, bu da normal doğum, anne sütü ve emzirmeyi baş tacı eden bir eğitimdi.

O gün orada olamayan ve benzer soruları olan annelerle eğitimden emzirme ile ilgili videoları paylaşmak istiyoruz. Umarız anne sütü ve emzirme konusunda aklınızda döndürdüğünüz sorulara cevap bulabilir ve uzun uzun süreler süt vermek için içinizdeki “kararlı” ile bağlantı kurabilirisiniz.

“Emzirebilmekle bunu yapmamak arasındaki yegane sorun, bunu karamsarca problem etmeniz olabilir.”

Gelin bu işeyaramazı aradan çıkaralım:

Göğüs ucum yok. Yine de emzirebilir miyim?

 

Sütüm bebeğime yetiyor mu?

Anne sütü nasıl saklanır?

Meme ucum yara oldu. Tahriş olmuş göğüs ucumu nasıl korurum?

 

Saatli emzirmenin faydası nedir?

 

Sütüm göğüslerimden akıp kıyafetlerime bulaşıyor. Boşa giden bu sütleri nasıl toplayabilirim?

Videoların devamı gelecek. Twitter kullanan anneler #Dahauzunsureemzirin hashtag’i ile annelerin paylaştığı pratik bilgilere de göz atabilir. Bu arada Philips Avent emzirme ürünleri 31 Ekim’e kadar %25’e varan indirimlerle satılıyor. Bunun da haberini vermiş olayım. Başkaca sormak istedikleriniz olursa lütfen bize yazın.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.