Anne – Bebek Fuarı ve Ürün Yığını ile Başa Çıkma Stratejileri | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
Anne – Bebek Fuarı ve Ürün Yığını ile Başa Çıkma Stratejileri
14 Ocak 2013

Hamileyken James Bond filmi bekler gibi beklemiştim Anne-Bebek Fuarı’nı. İlk heyecen ya işte, ondan. O kadar bihaberdim ki anne-bebek dünyasından, benim için Çocuklu Hayata Giriş 101 Dersi gibi olacaktı fuar.

Gittim de ne oldu?

Öncelikle gidemedim, eşim de olsun dediğimden hafta sonunu bekledim. Park yeri bulmak için harcağımız zamanda, o günkü hamile halim Suadiye’den Tüyap’a yürürdü.

İçeri girince de spotlarla aydınlanan ve oksijen barındırmayan hollerde, bir oraya bir buraya savrulup bitap düştüm. Fikir toplayacağım derken, tansiyonumu dağıttım. Huysuz muyum? Yok vallahi değil. Huysuz değil hamileydim. Ama fuarda hamile olmanın sınırını çizemedim.

Fuar bu kez Allahtan CNR’da. Mümkünse siz denizotobüsü vb. oturma imkanı olan toplu taşıma ile gidin. Philips Avent’ten alacaklarınızı standda hepsiburada.com’dan alabileceksiniz, ama başka büyük şeyler de alırım derseniz araba şart tabii.

Ben yaptım siz yapmayın

Abartmayın. Fuara giderken bir stratejiniz olsun. O salonların hepsini dolaşmanız mümkün değil, anlamlı hiç değil. Bol su için, yanınıza sağlıklı atıştırmalık alın. İçerde oksijen çok olmayacağından 2 saat içinde işinizi bitirmeyi hedefleyin. Çok lazım değilse, dünyayı ayağınıza sermeye hazır eşinizin eline bir liste verin, o gitsin.

  1. Katılımcı firmalara ve fuar etkinliklerine göz atın.
  2. Neleri alacaksanız, bir liste çıkarın. Geçen sene buradaki  listeyle  gelip alışveriş yapan anneler oldu. Siz de not edin.
  3. Hangi marka ne indirim sağlıyor bunu bilin. %25 ve fazlası iyi indirim demektir.
  4. Son gün teşhirden uygun fiyata mal alma şansınız yüksek, toplayıp mağazaya götürmektense elden çıkartmak istiyorlar. Ama bu sefer de kalabalık büyüyor.
  5. Bebek büyüdükçe alışverişini yapmak daha keyifli. Siz ilk ay anneye ne lazımsa onları tamamlayın.

 Philips Avent’ten Annelere Hediyeler

Annelerin oraya kadar ne zorlukla geldiğini bildiğimizden, Annelerin 1 Numaralı tavsiyesi Philips Avent olarak sizlere birkaç sürprizimiz olacak. Fuarda tavsiye bırakan anne ve anne adayları;

  •  125ml antikolik PP biberon
  •  Patentli 5 yapraklı masaj başlığa sahip çantalı manuel pompa

kazanma şansı yakalayacaklar.

Bizi bulmak isterseniz yerimiz şöyle:

17-20 Ocak 2013

Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı 

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo 34149 Yeşilköy

Hall 1 G-130 Philips AVENT Standı

 

Bizim standa sağlıklı atıştırmalık için de uğrayabilirsiniz.

Pazar günü fuarda ben de olacağım. Fuarda gezmekten yorgun düşmüş, yüzü sarı hamile bir anne adayı görürsem, tutup kolundan dışarı atmak olacak işim. İyiyseniz sohbete beklerim.

Sevgiyle kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.