#PhilipsAventTR olarak İBS Fuardayız, bekleriz | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
#PhilipsAventTR olarak İBS Fuardayız, bekleriz
13 Aralık 2013

Bu sene Tüyap’ta yapılacak o havasız, galeriden galeriye geçişin olmadığı, uzak ve yorucu fuarda değiliz sevgili okuyucu. Çocuğunla gelirsin diye programı, mesafesi düşünülmüş, havadar İBS’deyiz.

13-14-15 Aralık’ta Maçka, İstanbul Kongre Merkezin’de sizlerle yüzyüze gelmenin keyfini yaşayacağız. Yerimiz B9-16 alanı.

Bugün fuarın 1. günü, alana gidip tüyoları size yazacağım, Twitter’da @hamileveanne’den veya #AnneBenBuradayım hashtag’i ile takipte olun.

Bu yazının amacı size davetiyeleri fuardan önce ulaştırabilme dileği. Aşağıda yorum bırakan ilk 7 kişi bizden davetiye kazanacak. Kazananların adı İBS Fuar bankosunda Philips Avent davetiye listesinde olacak. Adınızı söyleyip içeri girebilirsiniz. Ne olur ne olmaz diye TC no’lu kimliklerinizi yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Stand’da süpriz hediyeler, yarışmalar ve çeşitli ikramlarımız olacak. Bunun dışında alanda e-bebek de olacak: İndirim yakalamak isterseniz, Avent ürünleri fuar dönemine özel %30 indirimli satılacak,  pompa ve buharlı pişirici ise sadece 249 TL’ye.

Fuarla ilgili tüm detaylar burada. Gelirseniz bugün stand’da görüşürüz.

……………………………..

Editörden not: DAVETİYE KAZANANLAR

Bize yorumları hemen ulaşan 7 kişi davetiye kazanmaya hak kazandı, bilgisini yorumlar bölümünden görebilirsiniz. İsimleri İstanbul Kongre Merkezi’nin -5. katında düzenlenen bankoya verildi.

Sevgili anne-babalar, Avent standı için bankonun solundan giriyorsunuz. Bankolarda iş yoğun, oradan oraya gitmeniz gerekebiliyor. Sorun olursa, lütfen standa haber vermelerini isteyin.

Blogger dostlar basın kısmından kartvizitleri ile ücretsiz davetiye alabilirler.

İyi fuarlar.

 

 

#PhilipsAventTR olarak İBS Fuardayız, bekleriz için 5 cevap

  1. murat der ki:

    Philips bebek ürünlerinin tamamı kaliteli ürünler tavsiye ederim.

  2. Gürler Yılmaz der ki:

    Philips ürünlerini çocuğumuz için güvenerek kullaniyoruz

  3. Harun aytac der ki:

    Philips ailecek kullanıyoruz herkese tavsiye ederiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.