İBS Fuarı’ndan Alınacaklar | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
İBS Fuarı’ndan Alınacaklar
11 Aralık 2014

Yarın fuar başlıyor biliyorsunuz.

İlk gün tenha geçer, cumartesi yoğun olur, pazar tatili 1 gün olan kocayı  alanla, stant söküp de götürmek istemeyen firmanın indirim yapacağını bilenin geldiği gün olur.

ibs fuar

“Ben fikir edineceğim” diyorsanız Cuma gidin, “indirimli çok mal almam lazım” diyorsanız da Pazar.

Fuar alanında çocuklar için cazip aktiviteler var. Ancak 1 anne 1 çocuk olarak gidecekseniz; hem çocuğu oyalayıp hem de alışveriş yapacağınız için işiniz zor olur. Yanınıza baba, büyükanne ya da bakıcı desteği alın o durumda.

Kasadan satış yapan çok firma olacaktır. Avent de bu sene kasadan hemen satış yapacak standından. O yüzden arabayla gitmek indirimli ürünü eve nakil etme işini kolaylar.

Yiyecek almak için kantin var ama diyet yapıyorsanız ya da yediklerinize kendiniz veya çocuğunuz için özen gösteriyorsanız, yanınıza atıştırmalık alın. Via Kap’lar bu iş için şahane.

avent annesi ibs fuar

 

Gelelim Avent’ten alınacak en iyi kalemlere:

  • Hamileyseniz: Kendinize emzirme yaraları için kelebek uç, kalkan. Göğüs ucunuz yoksa bebeğin doğumdan sonra emebilmesi için Niplette. Avent natural seriden göğüs pompası ve natural seriden cam biberon. Şimdi ben #aventannesi’yim diye söylemiyorum ama bence pompa ve biberon ikilisinde bence piyasada daha iyi bir ikili yok.
  • Emzik: Bazı bebek emzik almaz, ona bir şey diyemem. Ama emzik Allah vermesin ani bebek ölüm sendromunu minimize eden en önemli kalemlerden biri ve kundakla beraber kullanılınca müthiş bir uyku süresi uzatıcı. Yenidoğan bebeğin 3-5 sonra 7 saat kadar uyumasını sağlıyor. Arabada veya pusette giderken teskin ediyor. Emziği de bırakmayan yok merak etmeyin. Yenidoğan için mini boyu da var artık Avent’te, gece karanlıkta parlayan fosforlu da.
  • Mutlaka Via Kap. Hamileye, lohusaya, bebeği, çocuğu, kocası olana, diyet yapana yani her eve lazım Via Kap’lar.
  • Bebeğinizi mama ile besliyorsanız ve işi çok bir evde yaşıyorsanız biberon ısıtıcı.
  • Katılara geçtiyseniz buharlı pişirici ve blender. Pütürlü, pütürsüz nasıl istiyorsanız öyle hazırlıyor miniğe öğünü. İlle pütürsüz olacak diye bir şart yok.
  • Bebeğiniz kendi başına yemeyi öğrendiyse de yemek tabağı ve kaşık çatal.
  • Eviniz büyükse, müstakilse telsiz. Peynir keseği gibi dikiliveren yeni minik apartmanlardan birinde yaşıyorsanız, olmasa da olur elbet.

Avent’in dişlik, suluk gibi diğer tüm ürünlerinde de %25 indirim var. Ama bence en elzemleri yukarıdakiler.

Ben Cuma günü Çınar Bebek izin verdiği kadar Avent standında olacağım. B9/16’ya gelsenize, size bir çay ikram edeyim.

 

Kategori: Genel
Etiketler:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.