IBS FUAR 2015’in ARDINDAN | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
IBS FUAR 2015’in ARDINDAN
21 Aralık 2015

Veee bir fuar dönemi daha kapandı. Bu ne demek malum. Bundan sonraki yazıda yeni yıl paylaşımları yapmaya başlarız.

Gelene gelmeyene özet geçelim, bakın…

Fuar Nasıl Geçti? 

İlk gün önceki yıllarda görmediğimiz bir kalabalık ziyaretçi kitlesi vardı. Seçil Fida’nın başını çektiği sosyal medya treni, hem İBS’ye ilgiyi yüksek tuttu, hem de fuarı verdiği ödüllerle bir Altın Kelebek havasına soktu.

Ödül törenine özenilmişti. Hayatında yeni bir dönemi güçlü duruşuyla kucaklayan ve benim severek izlediğim Derya’nın sunumu da iyiydi. Bununla beraber törende genel olarak  tempo düşüktü. İlham veren anne ödülünü sonuna kadar hak ettiğine inandığım Cedya Düvenci’nin alması şahane oldu. Geçirdiği Cerebral Palsi rahatsızlığı nedeniyle özel ihtiyaçları olan dünyalar güzeli bir çocuk annesi olarak “Neden ben”le başlayan sonra “İyi ki” ile biten konuşması dokunaklıydı.

Philips Avent standı yine kalabalıktı. Fuara özel %25 indirim, çocuğuna en iyisini vermek isteyen, doğuma gün sayan tatlı göbeklerin radarındaydı. Süt pompası, buharlı pişirici, biberon, emzik taleplerin demirbaşıydı. “Aferin Benim Annem”e zaten tam olarak bunun anlatımını yapan bir kampanyaydı.

Ama biliyorsunuz Philips Avent aslında sadece bebeğe değil, emzirme dönemindeki anneye de destek çözümler sunuyor. Hatta ben diyorum ki

Anne iyi olacak ki bebek iyi olacak.

O yüzden emzirmeye destek ürünler aslında bebeğinize alacaklarınızdan öncelikli olmalı.

Oysa gözlemim annelerin bu grubu lüks bulduğu oldu. Misal: Her emzirme öncesi ılık duş alıp, sonrasında soğuk kompres yapabiliyorsanız diyeceğim yok ama Termoped’ler müthiş etkili ürünlerdir aslında. Bakın niye?

Yeri gelmişken çalışan annelere hatırlatalım. İş yeriniz size bir oda ayırabiliyorsa şayet, Philips Avent o odayı emzirme odası haline getirecek tasarım danışmanlığını ve süt pompası, sterilizatör, süt saklama poşetleri ve kabı olan Via Kaplar ile emzirme kitleri ile donatıyor. Hem de ücretsiz. Detayını merak edenler için nasılı burada.

Philips avent'i anne dostu yapan anneler

Philips Avent’i anne dostu yapan anneler

Fuarda hem Avent Stand’ına gelen, gelip de bulamayan tüm dostlara, okurlara müteşekkirim. Gelip de bulamayanlara kahve borcum baki olsun.

Fuar da bittiğine göre yeni yıl ruhuna girsek mi?

 

 

 

 

 

Kategori: Genel
Etiketler:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.