İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 2016  Başlıyor | Hamile ve Anne
Kolik Nedir? Nasıl başa çıkılır?
Düz veya İçe Dönük Göğüs Uçlarının Tedavisi (Niplette)
Bezi Bırakma ve Psikoloji Gelişim
Bebeklerde Gaz Sancısını ve Koliği Gidermenin Yolları
İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 2016  Başlıyor
13 Aralık 2016

İBS Fuar blogger annelere yapılan lansman ile start aldı, hatta geri sayıma başladı, fuara son 3 gün.

7 aralik ibs lansman toplu foto

İBS 2016 Lansmanı

16 – 17 – 18 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak anne bebek çocuk fuarı, hava alınabilir binası, kolay ulaşılabilir yeri ile 0 – 12 yaş arasına ürün, hizmet, bilgi ve eğlence arayan aileler için güzel bir hafta sonu vaat ediyor. Bilenler vakıftır, bilmeyenlere özet geçeyim:

İBS’de Neler Yapılır, Neden Gidilir?

Ben en çok adını koyduğum ihtiyacın çözümünün hangi ürünle ya da hizmetle karşıma çıkacağını öğrenmeye gidiyorum fuara. Vaktiyle taşınabilir lazımlık dünyasından İBS sayesinde haberdar olmuş, onun sayesinde kızımın bezi hızla bırakmasının keyfini sürmüştük örneğin. Sizin için bu belki bir emzirme ürünü, belki uyku danışmanı, belki de kaydolacağınız bir aktivite okulu olacak muhtemelen.

Bundan başka

  • Çocuğunuzla gelecekseniz etkinliklere katılabilir, Susam Sokağı’nın karakterleriyle eğlenceli zaman geçirebilir,
  • Sohbet programlarındaki uzmanları dinleyerek bilgilerinizi tazeleyebilir,
  • Sosyal medyadan takip ettiğiniz annelerle buluşabilir,
  • Dahası bir ürün olarak evlerinize gelen markaları yöneten insanlarla tanışarak, aldığınız ürünlerin sağlamasını yapabilirsiniz.

Ben kendi adıma ne alacağım / ne almayacağım / neyi indirimli alacağım konusundan daha çok önemsiyorum son söylediğimi!

Diyelim sevgili Philips Avent…

Ekran Resmi 2016-12-13 12.09.23

Geçen seneki Philips Avent ekibi. Kareden gülen 4 bayan da anne. Philips Avent’in alıcısıyla empati kuran bir marka olması tesadüf değil.

Biberon, sterilizatör, pompa alacaksam bakarım: Philips Avent nasıl bir markadır, gerçekten güvenilir midir, anneleri ne kadar önemser, bir müşteri olarak beni/taleplerimi/şöyle olsaydı dediklerimi dinler mi? Bunu anlamak için markanın standına yapılacak bir ziyaretin, çalışanlarıyla yapılacak minik bir sohbetin çok verimli geçeceğine inanırım ben.

Çok beğendiğim halde ürün listemden çıkardığım markalarla, sırf standın arkasında duran isimler ilham verdiği için hiç ummadığım halde hayatıma giren markalarla doludur son 3 yılım. Zaten beni bu yıl en çok heyecanlandıran da, anne dostu bu markaları tanımak olacak.

Bir de artık girişimci olan blogger arkadaşlarımı da görmek istiyorum, onlardan da çok güzel anne atakları gelişiyor.

15380451_1355370977828965_1169142871311451806_n

Sağ yanımdaki Doula Anne Esra. Benim Doulamdı. Doğum yapacaklar katılımcısı olduğu sohbeti kaçırmasınlar.

Ama çocuğu bırakamazsanız, ya da fuara şehir dışından gelemezseniz de üzülmeyin.

Yaprak Yapsan’ın amiralliğini yaptığı İdeacon Congress ile sosyal medya gemisini de farklı yürütüyor İBS Fuar. Gelemeyenler için İBS’nin sosyal medya hesaplarından, özellikle YouTube’dan canlı olarak takip edilebilecek bu yılki fuar.

Fuar’ın Genel Müdürü Seçil Fida’nın da başlı başına bir ilham veren anne olduğunu eklemeden bitirmeyeyim yazıyı. Sizin, benim sancılarımızı vaktiyle yaşayan bir anne olarak özenle tasarlıyor Fuar denen, seçenek çokluğu şeklinde okunabilen ve anne titizliğiyle birleşince bayağı mesai gerektiren çoklu saç ayağını.

Gelelim de sen bizim mesaiyi kısalt derseniz, eski yazılar işinize yarabilir. 2014’e kadar CNR’da yapılırdı fuar, şimdi iyi ki değişti dediğimiz bir nostalji oldu bu. Ama stratejiler ve ne almalı’yla ilgili ipuçları hala işinize yarayabilir:

Ben seviyorum İBS’de sektörün, alıcısıyla buluşma zamanlarını. Siz de gelsenize.

 

Kategori: Genel
Etiketler:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede verilen bilgilerin profesyonel doktor tavsiyesi yerine geçmeyeceğini unutmayınız. Eğer ciddi belirtiler ve doktor tavsiyesi gerektiren durumlar söz konusuysa doktorunuza danışınız. Philips AVENT bu bilgilerin yanlış amaçlarla kullanılması sonucunda olabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI
Bu blogdaki tüm fotoğraflar ve yazılar Philips AVENT'e ait olup, izinsiz kopyalanması ya da herhangi bir yerde kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA göre yasaktır. İzinsiz kullanım durumunda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.