Hakkımızda

Editör Hakkında

Merhaba,

Ben Müde. Nüfus cüzdanım Müge diyor lakin şimdilik Gökçe’yi bozmuyoruz…

Bu blog’un editörü ve bukleli siyah saçları, çekik siyah gözleri ve kocaman gülümsemesiyle 3,5 yaşındaki Gökçe’nin annesiyim.

4 yıldır her hafta yazdığım bu blog’a, kızım içimde büyürken büyüttüğü heyecanımı dizginleyebilmek için başladım.

Gökçe’nin bir oyuna çevireceği annelik rolüme, bir sınava hazırlanır gibi hazırlandım. Başucumda kitaplar, takvimimde eğitimler, favorilerimde başka blog’lar birikti de birikti.

Sabırla dilimledim bu koca fili. Baktım ki öğrendiklerim kendime saklayamayacağım kadar çok, yazdım ukala olmadan paylaşabilmek için.

Hayatımın biriciğinin bana öğrettikleri, başka annelerin göz bebeklerine yaradı. Bazen bir yorumda, bazen de Cadde’deki bir selamda duygulandırdınız beni.

Yolu buradan geçen yeni okuyucu…

Blog’da seni gebelikten 3. doğum gününün rıhtımına güvenle yanaştıracak her bilgi var. Hamileyken bilmen/okuman gerekenler de var, bebek kurabiyesi de. Anne sütü de var, biberon emzik de. Beslenmeden uykuya uzman görüşü de var, bağlamayı öğrendiğine şükrettiğin bezi nasıl bırakacağın da.

Demem o ki, ilk 3 yılın resmi geçidinde ne varsa hepsi var. Okumaya niyetliysen kendine limonlu bir çay al.

Blog’da görüşmek üzere…

Mail: editor.muge(at)gmail.com

Twitter: @hamileveanne

Philips AVENT

Philips AVENT Ekibi’nden Merhaba,

İşimiz gereği sürekli anne ve bebeklerin dünyasındayız. Anne-babalar için çok faydalı olacağını düşündüğümüz geniş bir literatürü ve burada edindiğimiz pratik bilgileri, bloğumuz aracılığıyla sizlere paylaşmak istiyoruz.

Bizim de sizlerden öğreneceğimiz çok şey olduğuna eminiz. Dileğimiz bu bloğun karşılıklı paylaşımlarla ve yeni anne-babaların katılımı ile her gün büyüyen bir buluşma noktası olması.

Kısaca Avent’ten bahsedecek olursak:
1984 yılında AVENT markası, dünya çapında biberon standartlarını belirleyen ilk bebek biberonunun pazara sunulması ile doğdu.
Eylül 2006’da yaşam tarzı, sağlık ve teknoloji alanlarında bir dünya lideri olan Philips, AVENT ile birleşti. Her ikisi de yenilikçi bir geçmişe sahip olan bu iki şirket, birbirilerine mükemmel bir uyum sağladılar. Çalışmalarına yaşam standartlarını geliştirmeye adamış olan Philips, daha sağlıklı bir yaşama daha kolay kavuşmayı sağlayan ürünler geliştirmektedir. Philips AVENT bu birliktelik sonucunda, hayatı kolaylaştıran ve bebek bakımını çok daha rahat hale gelmesini sağlayan çözümler üretmektedir.

Sormak veya paylaşmak istediklerinizle bize tuketici.danisma(at)philips(nokta)com ya da evren.toktas(at)philips(com) adreslerinden her zaman ulaşabilirsinizYoruma kapalı.